Obliviate Rpg
Obliviate RPG'ye hoşgeldiniz. Rütbenizi edinin ve Rol Oyunundaki farkı hissedin! 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Profesör Alımları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nope
Yönetici, İksir Profesörü
Yönetici, İksir Profesörü
avatar

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/06/10

MesajKonu: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 1:54 pm

Sihir Bakanlığı'nda görev isteyen üyelerimizin aşağıdaki formu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.
Sihir Bakanlığı kadrosu için lütfen Meslek Kadrosu adlı başlığa bakınız.
~Okul Müdiresi ve Müdire Yardımcısı henüz seçilmeyecektir.

~Seçimler rol oyunu kalitesine göre yapılacaktır.

Ad ve Soyad:
İstenilen Rütbe:
Yaş:
Günlük Aktiflik Süresi:
Örnek Rol Oyunu:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Michelle Violet Harvell
Biçim Değiştirme Profesörü, Hufflepuff Sorumlusu, Vampir
Biçim Değiştirme Profesörü, Hufflepuff Sorumlusu, Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 15
Kayıt tarihi : 18/06/10
Yaş : 22
Mücadele Tarafı : Aydınlık.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 4:38 pm

Ad ve Soyad:Michelle Violet Harvell
İstenilen Rütbe:Biçim Değiştirme Profesörü
Yaş:20
Günlük Aktiflik Süresi:8-9 saat
Örnek Rol Oyunu:

Hayatımda hep silik noktalar ve kapalı kapılar ardına saklanmış gizemler vardı. Ama bir büyücü ailesinden olduğumdan bunları hep normal karşılamışımdır. Fakat bazen hayat sizi yönlendirebiliryor ve olmamanız gereken yerlerde yapmamanız gereken işler yapıyorsunuz. Buna merak deniyor. Büyücü veya muggle fark etmez insan merakına yenik düşebiliyor. Heleki hiç bilmediğiniz ve sorulduğundan kafanızda kurguladığınız masal dünyasını anlattığınız, ebeveyinlerinize sormaya çekindiğiniz bir aile geçmeşiniz varsa...
O eve yeni taşınmıştık. Annemin dedesinin mirasıydı bize. Eski tahtadanbir evdi. Üç katlı olmasına rağmen yere çok yakın ve basıktı. Boyası yer yer kazınmış evde bizden başka birçok kemirgen vardı. Buraya Godrics Hollow'dan taşınmıştık. Annem bir muggle olduğundan oraya alışamamıştı bizde taşınmak zorunda kalmıştık.
Annem evin güzel olduğuna bizi inandırmak için birçok övgü dolu cümle kuruyor ve evin geçmişinden bahsediyordu. Bende bu sıkıcı söylevden kaçmak için evde yıkılma tehlikesi olmayan bir oda arıyordum. Annem önceden gelip eşyaları yerleştirmişti. Bu yüzden oda seçme şansımda yoktu. İkinci kattaki yuvarlak oda benimdi. Katın ortasında bulunan odada dört tane mermer kadın heykeli vardı. Bu annemin “antika” benim ise “çöp” dediğim döküntüler hareket etmiyordu. Bu yüzden hergün onları görmeye zorlanıyordum. Oysa ki ben Godrics Hollowdaki evimizi çok seviyordum. Bu eve geldiğimizden beri somurtuyorve çok sıkıntılı görünmeye çalışıyordum. Arada küçük duygu sömürüleri yaptığımda bana tepkiler artıyor ve bende haykırmak istiyordum. Beni zorla bu ölüm evine sıkıştırmışlardı. Kendi odamı seçme hakkım bile yoktu. Uflayarak kendimi yatağıma attım. Hayal kurmaya başladım. Hayal kurmayı seviyordum. Hayal dünyamda özgür olup, kanatlanıp uçuyordum adeta! Bu artık elimdeki son özgürlüğümdü. Ama onuda elimden alacaklarını biliyordum. Beni bu sıkıcı eve bağlayan tek şey annemlerin konuşması arassında duyduğum büyük kütüphanesiydi. Aslında bu kütüphaneyi hiç görmemiştim ancak böyle eski evlerde illaki gösterişli bir kütüphane olurdu. Kitap okumak hayal kurmaktan sonraki tek eğlencemdi. Yatağımdan kalkıp alt kata indim. Kendimi üzgün ve bitkin hissediyordum. Dönerek aşağıya inen kahve rengi çamdan yapılmış eski merdivenden inerken tüm basamaklar gıcırdamıştı. Aşağıya inince babam ile burun buruna geldi. Aslında annemi arıyordum. Çamur kahverengisi gözleriyle beni süzdü. Babam annem gibi değildi. Beni daha iyi anlardı. O sıcak gülümsemesiyle yüzüme bakıyordu. Bu samimiyeten ilham alıp sordum:
“Baba...” Nasıl cümleye başlayacağımı bilmiyordum. Ne diye bilirdim ki? “Baba ben sizi gizlice dinlerken bir kütüphaneden bahsettiğinizi duydum nerede?” 'mi diyecektim? Babamın gür sesi beni düşüncelerimden uzaklaştırdı:
“Ne diyecektin Violet?”
“Şey... Baba burada kütüphane var mı? Hani eski evlerde bulunan şu büyüklerden?”
Bulabildiğim en iyi bahaneyi sıralarken yüzğüm kızarmıştı sanırım. Yanaklarım yanmaya başlamıştı çünkü. Babam bu surat ifademi görmesin diye duvar kağıdını inceliyormuş gibi yapıyordum. Ben kendi kendime oscarlık bir oyun çevirirken babam cevap verdi:
“Üzgünüm Violet, burada bir kütüphane yok” Hayal kırıklığı ile babama baktım. Bana yalan söylüyordu. Onları çok nety duymuştum ve yanlış anlamam olanaksızdı. Oda üzüldüğümü fark etmişti ki elini omzuma koydu. Ama neden üzüldüğümü bilmiyordu.
“Olmaması gerçekten kötü” Bende yalan söylemek zorundaydım. Gerçek düşüncem bu değildi. Babama sonkez durgun bir şekilde baktım. Tepki vermeden evin tuhaf derinliklerinde kayboldu. Bende kafamda soru işaretleriyle sonucunun güzel olmasını istediğim arayışlara koyuldum.
Gece olmuştu. Annem ve babam uyuyordu. Evin derinliklerine doğru ilerlerken içimde hafif bir korku vardı. Son merdivenide çıkıncasolda uzanan koridora saptım. Annemler buraya el atmamıştı. Etraf tozlu ve pisti. Ancak duvarları süsleyen tablolar tanıdıktı. Duvar boyası yeni gibi duruyordu. Şeker pembesiydi ve çok tatlı görünüyordu. “Keşke benim odamın rengi bu olsa...” diye geçirdim içimden. Koridorun sonunda büyük ve kalın bir tahta kapı ile karşılaştım. Gümüş aslan başlı kulbunu tutup kapıyı açtım. İçerisi karanlıktı. El yordamı ile ışık düğmesini aradım ama hiç iz yoktu. Sessizliğin içinde fısıldadım:
“Lumos...” Asamın ucunda mavimsi bir ışık çıktı. Küçük ışığı odada gezdirdim ve hafiften bir tebessüm sardı yüzümü. Kütüphaneyi bulmuştum.
Büyüklü küçüklü kitaplarla dolu raflar ve bu kitap raflarının rengine çok uygun görkemli bir çalışma masası vardı odada. Masadan biraz uzakta çok yumuşak görünen bir sandalye vardı. Masada ki tozlanmış kitabuı alıp sandalyeye çöktüm. Kitabın yıpranmış kalın cildi çok hoşuma gitmişti. Sandalyeyi masaya yaklaştırmak için çektim ancak cilasız parkeler yüzünden evde inleyen ve yankı yapan bir gıcırtı oluştu. Annemlerin bu sesi duymamasını diledim ancak aşağıdan ayak sesleri geliyordu. Kütüphaneden büyük bir hızla çıkıp yanındaki odaya girmeye çalıştım. Ancak oda kilitliydi. Kalbimin hızlı atışları arasında “Alohomora!” dedim ve kilit açıldı. Burası bir kilerdi ve eski evden getirdiğimzgereksiz eşyalarla doluydu. Soğuk dubvara yaslanıp kütüphaneden kaçırdığım kitabı incelemeye başladım. Eski kitap kokusunu soluyordum ve sarı sayfalara göz gezdiriyordum. Kitabın pütürlü yapısı çok hoşuma gitmişti. Birden gözüme çok tanıdık bir kelime takıldı: “Harvell” Merak içinde konun başına döndüm. Konun başlığı beni derinden etkiledi:
“... Karanlık Geçmişini Gizleme çalışanlar
Şimdi aramızda yaşayan kaç büyücü en başından beri aydınlık tarafta? Bunun en büyük örneği Harvell ailesi. Zamanında Karanlık Lord'a büyük hizmetler etmiş bu aile neden ani bir kararla Zümrüdü Anka Yoldaşlığına geçiş yaptı? Yoksa amaçları farklı mıydı?...”

Şaşkınlık içinde kitaba bakarken asamı düşürdüm. Lumos büyüsü bozuldu. Umrumda değildi. Dona kalmıştım. Omuzlarımdan ayaklarıma doğru inen bir titreme lmıştı tüm bedenimi. Yüzüm ise yanıyordu. Yavaş yavaş ağlamaya başlamıştım. Elimdeki kitabı büyük bir hışımla duvara fırlattım. Kitap büyük bir gürültü ile duvara çarptı ve sayfaları koptu. Umrumda değildi. Hiç Bir şey umrumda değildi. Geçmişimi tüm varlığımı kaybetmiştim. Her zaman övünçle bahsettiğim köklü geçmişimin bir kitap makalesi ile yerle bir olacağını hiç tahmin etmezdim. Meğer tüm bildiğim yalanlar üzerine kurulmuş bir tarihmiş. Yere çöküp ağlamaya başladım. Gözlerim yanıyordu ve derin derin nefes alıyordum. Bu olayı en çok gururuma yedirememiştim. Bir süre sonra sakinledim ama güçsüz görünüyordum. Güçsüzdüm. Ayağa kalkıp kapıya yöneldim ve babamın kapı pervazında beni izlediğini gördüm.
“Nasıl... anlamıyorum! Nasıl böyle yalan söyleyebildiniz?” Sinirliydim ve içim içimi yiyordu. Babam düşünceliydi. Sonra cevap verdi:
“Çünkü bende senin kadar bu geçmişi istemiyordum Michie. Bende senin kadar nefret ediyor ve gururuma yediremiyordum. Geçmişi değiştiremeyeceğimi biliyordum ama denemekte yarar vardı. Senin bunlardan uzak büyümeni istedim.” Babam samimi konuşuyordu. Gerçekten ona inanmak istedim. “Bir saat öncesine kadar imkansızı başardığımı ve seni bu kirli, hatalarla dolu geçmişten kurtardığımı düşünüyordum. Bu eve hiç taşınmamalıydık biliyordum. Ama annen... Senin ne kadar bana benzediğini, yani meraklı olduğunu bilmiyor.” Babama inanıyordum ancak merak ettiğim son bir soru vardı:
“Nasıl Gryffindor'a seçildim?” Aile geçmişim Slytherrin değil miydi? Bu bniraz karışık bir konuya benziyordu.
“Çünkü seni bir nakış gibi işledik ve doğrularını kendinin seçmesini, sadakati ve dostluğu öğrettik. Sen doğuştan Gryffindordun kızım.” Göz yaşlarım kurumuştu ve yanaklarımı üşütmüştü. Babam baş parmaklarıyla göz yaşlarımı sildi ve bana sarıldı. Sonsuza dek böyle kalmaya rağzıydım...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://percyjacksonrpg.lightbb.com/profile.forum?mode=viewprofil
nope
Yönetici, İksir Profesörü
Yönetici, İksir Profesörü
avatar

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/06/10

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 4:48 pm

Rütbeniz veriliyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Enrichétta Corradeo
SYB Profesörü, Vampir
SYB Profesörü, Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 4
Kayıt tarihi : 18/06/10
Yaş : 22
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 4:51 pm

Ad ve Soyad: Enrichétta Corradeo
İstenilen Rütbe: SYB Profesörü
Yaş: 20
Günlük Aktiflik Süresi: 6-7 saat.
Örnek Rol Oyunu: Diğer Başvuruya Koymuştum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gisela Müller
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 72
Kayıt tarihi : 09/06/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 4:52 pm

Örnek rol oyununuz zaten vardı. Rütbeniz veriliyor. (:

____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Letje Magnolia
Uçuş Profesörü, Slytherin Sorumlusu
Uçuş Profesörü, Slytherin Sorumlusu


Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi : 18/06/10

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 5:22 pm

Ad ve Soyad: Letje Magnolia
İstenilen Rütbe: Uçuş Profesörü & Slytherin B.S
Yaş: 20
Günlük Aktiflik Süresi: İstediğim kadar.
Örnek Rol Oyunu:

RP OUT: Bu 3 ay önce yaptığım bir rp; ama bulabildiğim tek rp buydu. Şimdi çok daha iyiyim.
18 kısımlar bulunmaktadır. Evet, ben 18 değilim o ayrı bir muamma. Sonum hayrolsun.


Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
nope
Yönetici, İksir Profesörü
Yönetici, İksir Profesörü
avatar

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/06/10

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 5:24 pm

Kabul edildi, rütbeniz veriliyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Michelle Violet Harvell
Biçim Değiştirme Profesörü, Hufflepuff Sorumlusu, Vampir
Biçim Değiştirme Profesörü, Hufflepuff Sorumlusu, Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 15
Kayıt tarihi : 18/06/10
Yaş : 22
Mücadele Tarafı : Aydınlık.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 5:38 pm

Ayrıca Gryffindor bina sorumlusu olabilir miyim?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://percyjacksonrpg.lightbb.com/profile.forum?mode=viewprofil
Gisela Müller
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 72
Kayıt tarihi : 09/06/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 5:45 pm

Gryffindor Sorumlumuz zaten mevcut. Hufflepuff ve Ravenclaw sorumlularımız yok.

____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Michelle Violet Harvell
Biçim Değiştirme Profesörü, Hufflepuff Sorumlusu, Vampir
Biçim Değiştirme Profesörü, Hufflepuff Sorumlusu, Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 15
Kayıt tarihi : 18/06/10
Yaş : 22
Mücadele Tarafı : Aydınlık.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 6:49 pm

öyleyse hufflepuff olabilir mi?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://percyjacksonrpg.lightbb.com/profile.forum?mode=viewprofil
Gisela Müller
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 72
Kayıt tarihi : 09/06/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Cuma Haz. 18, 2010 7:00 pm

Peki, Hufflepuff sizindir. (:

____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Chad Jason Knight
Muggle A. Profesörü, Vampir
Muggle A. Profesörü, Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 6
Kayıt tarihi : 19/06/10
Yaş : 22
Mücadele Tarafı : Aydınlık.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   C.tesi Haz. 19, 2010 10:10 am

Ad ve Soyad:Chad Jason Knight
İstenilen Rütbe:Muggle Araştırmaları
Yaş:21
Günlük Aktiflik Süresi:6-7 saat
Örnek Rol Oyunu:

''Bunu yaptığına inanamıyorum!''diye bağırıyordu Eleanor. Gerçekten
endişelenmişti sanırım. Ama bana biraz güvense haklı bir karar
aldığımı anlayacaktı. ''Gerçekten aklında ne vardı? Seni her
şekilde kabul edeceğimiz falan mı? Hah! Bunlar sadece muggle
filmlerinde olur canım!''
Resmen burnundan soluyordu. Ama haksızdı.
Neden yargılanmadan ahkem kesiyordu? Ona kim bu hakkı vermişti?
Artık bağırışları iyice canımı sıkıyordu. Kolumdaki
karanlık işareti ince cüppemle örttüm ve siyah abanoz
sandalyemden kalktım. Eleanor'u dinlememek için yere bakıyordum ve
halımızın ne kadar çok desenden oluştuğunu farkettim. Çok uzun
süredir konuşuyordu tabiki bende yeri inceliyordum. Desenleri
saymam tam bitmişti ki sanırım onu dinlemediğimi anladı. O an
gözlerinin içinde bakmaya korktuğum ateşi görmüştüm. Ona
bakamıyordum. Artık ayaklarını yere vurmaya ve annemleri
çağırmaya başlamıştı. Annemler onun her zaman en büyük
kozuydu. Büyük olduğu için her zaman o haklı olurdu. Ama artık
burnu havada ispiyoncunun krallığını bitirmeliydim. '' Ah yeter
artık! ''
sesim bütün evde yankılanmıştı. Evimiz eski
olduğundan tahtadandı. Sanki tahtalarda isyanıma katılıyordu.
Yada bana öyle geliyordu. Ama tahtalarımızdan aldığım cesaretle
tekrar bağırmaya başladım '' Bu benim seçimim ve en doğru yol
bu. Annemlere şikayet edince ne olacak? Farkında mısın ama 19
yaşındayım. Bunlar benim kararım ve benim hayatım. ''
O sırada
kolumu tutup dövmemi gösterdi. '' Bu mu doğru yol? İşte bu
yüzden ben büyüğüm hem akıl yaşı olarak hemde biyolojik yaş
olarak.Çatlak amcamızın ne söylediği umrumda değil. O görücü
bile değil. ''
Şimdide inkar ediyordu. Tek istediği haklı
olmaktı. Ama her haklı olduğunda o küçümseyici yüz ifadesini
takınırdı. Ah bu sefer ona bu zevki tattırmayacaktım. Benim
haklı olduğumu anladığında suratının alacağı kırmızılıktaki
duvara yaslanmış bana çok büyük bir hata yaptığımı kabul
ettirmeye çalışıyordu. Tek o sinirlenecek değildi ya. Joe kesin
konuşmuştu ve oda yanımızdaydı. Amcam Joe'ya inanılmaz bir
güven duyuyordum. Ona ne kadar 'çatlak' deselerde o Mathers
ailesinin en akıllı kişilerindendi. Oda benim gibi bu sırrı
taşıyordu. Bakanlıkta çalıştığı ilk yıl aldığı maaşla
ailemize bu eski tahta köşkü almıştı.Duvarlardaki etkileyici
savaş resimleri hep onun eseriydi. O zamandan beri ona hem güven
hemde saygı duyardım. Ona çatlak denmesindende hoşlanmazdım.
Duvara yaklaştım bir ölüm yiyenin bir muggle'ı öldürdüğü
ölüm yiyeni gösterdim. ''Üstünlük onlarda bunu kabul et Mia ''
Ona sadece ciddi olduğum zamanlar ikinci adıyla seslenirdim. Oda
sanırım bunu anlamıştı ve pencereye yöneldi. Arkası bana
dönüktü. Sarı ve düz saçlarını sıkıca toplayıp derin derin
iç çekti. Sanırım sakinleyip beni anlamaya çalışıyordu. Eğer
beni gerçekten anlasa ne kadar mutlu olurdum. Ama onun istediği hiç
bir zaman benim mutluluğım değildi. ''Ah Shell '' Sırf
gıcıklığına ikinci adımı söylüyordu. '' Hiç anlamıyorsun
değilmi? ''
Bana başka bir resim gösterdi. '' Bak o zaman. Burdada
senin sevgili üstünlerini yakalamışız! ''
Kendinden emin
gözüküyordu. Dalga geçmeyi iyi biliyordu. En azından bu sözleri
beni incitmişti. Beni iyi tanıyordu ve zarar vermeyide iyi
biliyordu. Ona göre ben ilgi çekmek isteyen şımarık bir
velettim. Ama artık bu veletin kendi isteklerinin arkasında durması
gerekiyordu. Tamam böyle demek kolaydı ama sevgili ablamın
dedikleri ağırıma gitmişti. Gözlerim dolmuştu. Hem duvardaki
resimde çok gerçekçiydi. Sanırım bu bozuk psikolojik halimi çok
etkilemişti. Renkli gözlüler sulu gözlü olur derlerdi ve bende
bu tanıma çok uyuyordum. Annemin pahalı hint halısına
çömelmiştim. Gözyaşlarım halıya damlıyordu. Şimdi annem
burada olsa asama el koyardı. Elimin tersiyle gözyaşlarımı
sildim ve olduğum yerden doğruldum. Ablama yaklaşınca pencereden
gelen soğuk rüzgar yanaklarımı üşütmüştü. Sesimin
çatallaşmaması için birkaç kez öksürdüm. Ama sesim yinede tiz
çıkmıştı. '' Bu...bu...seni ilgilendirmez. '' Burnumu çekip
duruyordum. Bu bana kendime güvenmeyen bir hava katmıştı. Bende
konuşmanın dahada uzamaması için yukarı kıvrılarak giden
merdivenlere koştum. Ayaklarımı vura vura koşuyordum ki bu bana
güven katsın istiyordum.Hızlıca yukarı çıktım ve elime geçen
herşeyi bavuluma tıktım. En son komidinin üstünde duran ahşap
çerçeveli aile tablosuna baktım. Sinirlendim ve asamı ona
doğrulttum ve '' Bombarda '' diye bağırdım. Büyü hem resme
hemde odama zarar vermişti. Ama umrumda değildi. Evde büyü yapma
yasağıda artık hiç önemli değildi. O hışımla aklıma ilk
gelen yere buharlaştım. Tyla'nın yanına...


Başka bir sitede yazmıştım bu yüzden isimler farklı.Microsoftta yazıp koyuyorum paragraflar böyle oluyor ve düzelmiyor yapabileceğim birşey yoktu
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gisela Müller
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 72
Kayıt tarihi : 09/06/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   C.tesi Haz. 19, 2010 11:23 am

Kabul edildi. Rütbeniz veriliyor.

____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Alecto Paris Milex
Sihir Tarihi Profesörü, Vampir
Sihir Tarihi Profesörü, Vampir


Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi : 19/06/10
Mücadele Tarafı : İlgilenmiyor,,

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   C.tesi Haz. 19, 2010 4:26 pm

Ad ve Soyad: Alecto Paris Milex
İstenilen Rütbe: Sihir Tarihi Profesörü
Yaş: 20
Günlük Aktiflik Süresi: Tatile gitmediğim sürece günde altı, yedi saatten fazla.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gisela Müller
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 72
Kayıt tarihi : 09/06/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   C.tesi Haz. 19, 2010 5:08 pm

Rütbenizi veriyorum.

____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dorothy Pysean
Solist
Solist
avatar

Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi : 20/06/10

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Paz Haz. 20, 2010 9:42 am

Ad ve Soyad: Dorothy Pysean
İstenilen Rütbe: Tılsım Profesörü
Yaş: Yirmi beş.
Günlük Aktiflik Süresi: En az 3-4 saat.
Örnek Rol Oyunu:

Spoiler:
 

* Ravenclaw Bina Sorumluluğunu da alabilir miyim?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gisela Müller
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 72
Kayıt tarihi : 09/06/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Paz Haz. 20, 2010 12:31 pm

Rpg'niz yetersiz görülmüştür. Tılsım profesörümüz ve Ravenclaw bina sorumlumuz da zaten mevcut.

____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Concétta Corradeo
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü


Mesaj Sayısı : 6
Kayıt tarihi : 19/06/10

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Ptsi Haz. 21, 2010 3:26 pm

Ad ve Soyad: Eleanor Mia Mathers
İstenilen Rütbe: Kehanet Profesörü
Yaş: 20
Günlük Aktiflik Süresi: 6-7
Örnek Rol Oyunu:
Thad Drew Starling'e zaten bir rpg koymuştum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gisela Müller
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
Yönetici, Üç Süpürge Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 72
Kayıt tarihi : 09/06/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları   Ptsi Haz. 21, 2010 9:23 pm

Rütbeniz veriliyor.

____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Profesör Alımları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adımlar(İçedönük-ruha)

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Obliviate Rpg :: RPG Hazırlık :: Seçim Bölgesi :: Meslek Seçimleri-
Buraya geçin: